Prodajna cijena asortimanskog uglja



Redni broj Asortiman uglja Granulacija [mm] Toplotna vrijednost [KJ/kg] KM/GJ KM/toni PDV [KM] Cijena sa PDV-om [KM] Izvozna cijena [€]
1 Komad I120-400130006.2581.2013.8095.0041.50
2Komad II80-120127006.1978.6413.3692.0040.20
3Kocka40-80120006.0572.6512.3585.0037.10
4Orah20-40115006.0269.2411.7681.0035.40
5Sitni0-20100005.9859.8310.1770.0030.60
6Mješani0-60100005.9859.8310.1770.0030.60